Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Голова районної ради

 

 

Домбровський Роман Васильович

Народився 11.02.1982 в с. Велика Андрусівка,  Світловодського району, Кіровоградської області.

В 2004 році закінчив Державний педагогічний університет ім.В. Вінниченка за спеціальністю "вчитель історії і правознавства основної і старшої школи".

В 2009 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Є магісиром державного управління.

Трудова діяльність:

08.2004-08.2007 - вчитель історії та правознавства Подорожненської ЗОШ I-III ступенів, с. Подорожнє, Світловодського району, Кіровоградської обл.

04.2009-08.2010 - завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Світловодської районної державної адміністрації.

08.2010-09.2010 - майстер виробничого навчання професійно - технічного училища №5, м. Світловодськ.

09.2010-01.2014 - методист професійно-технічного училища №5, м. Світловодськ.

01.2014-11.2015 - начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

11.2015 - по цей час - голова Світловодської районної ради.

 

Шаповал Олексій Іванович

Народився 26.11.1953 року в с. Володимирівка, Роменського району, Сумської області.

Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка за спеціальністю вчитель історії та суспільствознавства.

Трудова діяльність:

08.1975-09.1978 - вчитель історії та суспільствознавства Худоліївської середньої школи, Полтавської обл.

09.1980-09.1982 - директор Оболонської середньої школи, Семенівського району, Полтавської обл.

05.1982-09.1983 - лектор райкому Компартії України, пгт. Семенівка, Полтавської області.

09.1983-02.1985 - вчитель історії та суспільствознавства середньої школи №5. м. Світловодськ, Кіровоградської обл.

02.1985-09.1985 - інструктор відділу пропаганди та агітації міському Компартії України, м. Світловодськ.

09.1985-10.1990 - завідуючий кабінетом політосвіти  міському Компартії України, м. Світловодськ.

10.1990-10.1991 - секретар  міському Компартії України, м. Світловодськ.

10.1991-05.1992 - методист відділу освіти райвиконкому, м. Світловодськ.

05.1992-09.1994 - керівник секретаріату районної ради народних депутатів, м. Світловодськ.

09.1994-03.1995 -  методист відділу освіти районної державної адміністрації, м. Світловодськ.

03.1995-12.1999 - завідуючий відділом  освіти районної державної адміністрації, м. Світловодськ.

02.2000-10.2001 - радник голови Світловодської районної ради, м. Світловодськ.

11.2001-07.2002 - заступник голови Світловодської райдержадміністрації, м. Світловодськ.

07.2002-05.2006 - заступник міського голви, м.Світловодськ.

05.2006-11.2010 - заступник голови Світловодської районної ради.

11.2010-11.2015 - голова Світловодської районної ради.

11.2015- по цей час -заступник голови Світловодської районної ради.