Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

постійні комісії


Постійні комісії районної ради - органи, що обираються радою з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради. Постійні комісії обираються районною радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії.

 

У Світловодській районній раді створено чотири постійних комісії:

 

1. Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, підприємництва та регуляторної політики

Голова комісії:        Грушка Володимир Іванович

Заступник голови:  Мірошнік Анатолій Миколайович

Секретар комісії:    Скопич Сергій Анатолієвич

Члени комісії:         Тартикян Андраник Айкарамович

                               Німець Віталій Миколайович

                               Черкавський Сергій Григорович  

 

2. Постійна комісія з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту та засобів масової інформації

Голова комісії:         Кондратенко Олександр Іванович

Заступник голови:   Середенко Микола Володимирович

Секретар комісії:     Адактуєва Тетяна Василівна

Члени комісії:          Медяник Олег Григорович

                                Котляр Юрій Миколайович

                                Хоменко Микола Ілліч

 

3. Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, зв’язку, енергозабезпечення, торгівлі, побуту, комунальної власності та розвитку населених пунктів

Голова комісії:        Долгов Юрій Олександрович

Заступник голови:  Ворожко Григорій Данилович

Секретар комісії:    Шевченко Ігор Леонідович

Члени комісії:         Кириченко Володимир Володимирович 

                              Магдій Юрій Миколайович

                              

       

 

4. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, екології та охорони природних ресурсів

Голова комісії:        Середа Іван Якович

Заступник голови:  Кирилов Ігор Ярославович

Секретар комісії:    Кушніренко Іван Миколайович

Члени комісії:         Дмитрієв Вадим Васильович

                              Козярчук Валентин Валентинович

                              Осика Сергій Іванович

                              Деревянко Анатолій Вікторович