Звіт депутата районної ради Скопича Сергія Анатолійовича

Депутата районної ради сьомого скликання, голови фракції ВО «Батьківщина» кількості шести депутатів, яка є єдиною в райраді, секретаря постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, підприємництва та регуляторної політики.

Для оптимальної реалізації своєї депутатської діяльності маю двох помічників-консультантів, які є жителями Григорівки, отримали вищу педагогічну освіту та працюють у місцевій школі. Це Микола Якимець та Руслан Ткаченко - молоді перспективні люди, які мають активну життєву та громадянську позицію та їм не байдужа доля громади.

Беру активну участь у святкових заходах, які проходять на території закріпленої за мною сільської ради та району (День Перемоги, День Світловодського району, День Незалежності, День села Григорівка і т.д.).

За час перебування у статусі депутата районної ради налагоджено тісну співпрацю з переважною більшістю депутатського корпусу, керівництвом району.

Важливим фактором також є взаєморозуміння із сільським головою та депутатським корпусом Григорівської сільської ради. Здійснюю спільне консультування з приводу проблем та функціонування освітніх закладів на території сільської ради та району, необхідності їх реформування та оптимального функціонування. У 2018 році вдалося здійснити  реформування закладів освіти сіл Григорівка та Микільське в перший на Світловодщині Ліцей «Надія», в якому зараз освіту здобуває більше двохсот учнів. Завдяки співпраці з районною державною адміністрацією завершено  роботу з приведення вже існуючої проектно-кошторисної документації для ремонту даху навчального корпусу №2 (с. Григорівка) КЗ «Ліцей «Надія» у відповідність до чинних норм у сфері будівельного законодавства. Наразі триває робота спрямована на залучення коштів для реалізації цього проекту.

Оскільки я сам є активним учасником та співорганізатором спортивно-масової роботи та роботи з молоддю на селі, постійно координую участь григорівської молоді в районних та обласних заходах. Вважаю громаду Григорівської сільської ради однією з найбільш спортивно активних у районі. Приділяю багато уваги аспектам формування здорового способу життя у молоді та намагаюся сприяти якісному проведенню дозвілля, тому разом з  органами виконавчої влади та місцевого самоврядування районного та обласного рівнів розпочато роботи із встановлення влади поля зі штучним покриттям для міні-футболу в межах спортивного майданчика поблизу Григорівського корпусу ліцею. Завдяки співпраці з Світловодською районною федерацією футболу, вдалося літом 2018 року провести міськрайонний чемпіонат з вказаного виду спорту з якісним забезпеченням підвезення гравців. Вперше в межах району протягом лютого-березня звітного року відбувся регулярний чемпіонат з волейболу. Важливим напрямком роботи вважаю національно-патріотичне виховання молоді. Тому активно сприяв проведенню районних  етапів проекту «Захисник Кіровоградщини» та військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», обласний етап якої відбувся на території Світловодщини.

За минулий рік вдалося допомогти з придбанням ліків трьом особам, які звернулися до мене з відповідним проханням.

За звітний період взяв участь у роботі всіх без виключення сесій районної ради.

Маю сторінку в мережі Facebook та власний блог http://skopych.blogspot.com/ , де на вкладці «Депутатська діяльність» можна дізнатися більше про мою діяльність.

Закликаю всіх, кому не байдуже майбутнє нашого краю, бути господарем у своєму домі, вулиці, населеному пункті, проявляти активність і пам’ятати, що лише спільними зусиллями можна досягти справжнього успіху!