Звіт про проведену роботу депутата Світловодської районної ради, обраного від Всеукраїнського обєднання «Батьківщина» Німця Віталія Миколайовича.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Світловодської районної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради. Працюю в постійній комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації.

З січня 2018 року по січень 2018 року із усними заявами до мене звернулося 49 чоловік, яким приділив увагу та допоміг у вирішенні їхніх проблем. Надавав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу в основному особистими коштами та коштами із депутатського фонду. У першу чергу, допомагав коштами людям, які опинились у важких життєвих обставинах. З власної ініціативи, разом із своїми колегами-депутатами, постійно беру участь у всіх заходах які проводяться в районній раді. Щодо перспективних планів на майбутнє, то планую продовжувати виконання обов’язків депутата районної ради. Найближчим часом планую провести зустріч з жителями Павлівки та села Вільне і обмінятися ідеями, пропозиціями щодо перспективного плану розвитку громади та майбутнього сіл. Ставлю собі за мету на згаданій зустрічі виявити проблему, котра найбільше турбує односельчан, та посприяти в її вирішенні, адже разом – ми сила! Я хочу бачити Світловодський район взірцем для наслідування і готовий робити все залежне від мене, при вашій підтримці! Дякую всім виборцям за підтримку та довіру!

З повагою,

депутат Світловодської районної ради Віталій Німець