Завершилось будівництво водогону в селі Озера

Проблема води в селі Озера існує вже більше 20 років, з часів реформування КСП «Озерське». Восени 2015 року ця проблема особливо загострилась і населення майже на місяць залишилось без централізованого водопостачання.

На зборах територіальної громади було вирішено приєднатись до водогону ОКП «Дніпро-Кіровоград». Озерська сільська рада виділила кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водопровідної мережі до села Озера.

В найкоротші терміни проектним відділом ОКП «Дніпро-Кіровоград» був розроблений проект, зроблено державну експертизу та подано проект до Фонду соціально-економічного розвитку.

Дякуючи народному депутату України Довгому Олесю Станіславовичу, з державного бюджету було виділено майже 2 мільйона гривень. Плюс співфінансування з місцевого бюджету біля 0,5 мільйона гривень. І вже в жовтні (після перемоги в тендері) ТОВ «Гідроелектроцентр» на чолі з генеральним директором Олександром Осадчим приступило до будівельних робіт.

27 квітня 2017 року водогін урочисто введено в експлуатацію.

В урочистостях взяли участь помічник народного депутата України Олеся Довгого Алла Іщенко, голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Орленко, генеральний директор ТОВ «Гідроелектроцентр» Олександр Осадчий, депутати районної та сільської рад, жителі села.

В своєму виступі Озерський сільський голова Віталій Федорус подякував народному депутату Олесю Довгому, обласній та районній владі за підтримку і допомогу в реалізації важливого для села проекту.

На цьому сільська рада не зупинилась і працює над покращенням сільського водопостачання. Вже розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію водопровідних мереж на території села Озер. Проект подано до Державного фонду регіонального розвитку. Але так як гроші державою ще не виділені, а проект розділено на три черги, то сільська рада найближчим часом за власні кошти планує розпочати реконструкцію водопровідної мережі села Озера.