26 лютого відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій Світловодської районної ради. Депутати розглянули питання порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради, яка відбудеться 01 березня 2018 року, а саме:

1.Про інформацію начальника Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області про роботу у сфері охорони та захисту прав і свобод громадян, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

2.Інформація Світловодського відділу Знам’янської місцевої прокуратури Кіровоградської області щодо діяльності прокуратури на території району за 2017 рік.

3.Про звіт про використання коштів Світловодською ЦРЛ за 2017 рік.

4. Про стан виконання  програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік.

5.Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 306.

6.Про затвердження Програми інформатизації Світловодського району «Електронна Світловодщина» на 2018-2020 роки

7.Про затвердження Програми впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2018-2020 роки.

8.Про затвердження Порядку відшкодування  витрат транспортним підприємствам  за проїзд працівників соціальної сфери, віком до 35 років,  з інших територіальних адміністративних одиниць до місця роботи в сільську місцевість та у зворотному напрямку

9.Про внесення доповнення  до районної програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35

10.Про роботу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради Кіровоградської області»

11.Про роботу КЗ «Світловодський районний методичний кабінет Світловодської районної ради Кіровоградської області».

12.Про  програму інформатизації   сфери  охорони  здоров’я  в Світловодському районі на 2018-2019 роки

13.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 “Про районний бюджет на 2018 рік”

14.Про внесення змін до Положення про Книгу Пошани Світловодського району.

15.Про зняття з контролю рішень районної ради.

На засіданні постійної комісії була присутня громада села Миронівки, яка виразила свою небайдужість та активну позицію з приводу проведення в регіоні освітньої реформи, а саме з приводу об'єднання загальноосвітніх шкіл.

Громаді було роз’яснено, що реорганізація загальноосвітніх шкіл необхідна  тому, що з 2017 року вступив в законну силу Закон України «Про освіту», яким передбачено утворення освітніх закладів, які включають в собі початкову, базову і профільну освіту. Тому всі загальноосвітні школи мають бути реорганізовані відповідно до чинного законодавства України і не мають права бути поза межами правового поля.

Окрім цього, громада села Миронівки була стурбована з приводу звільнення педагогічного колективу, яким було роз’яснено, що відповідно до процедури реорганізації шляхом приєднання та правових норм Кодексу Законів про Працю, передбачена процедура, відповідно до якої за  два   місяці   до запланованого вивільнення персонально (під розпис) необхідно ознайомити кожного працівника з наказом про внесення змін в організацію виробництва і  праці  та вручити   письмове   повідомлення.   Одночасно   з   попередженням пропонується працівникові іншу роботу на тому  ж  підприємстві,  в установі,  організації.

Також представникам Миронівської громади було роз’яснено, що проведення реформування відповідно до чинного законодавства «Про освіту» в Україні, жодним чином не впливає на можливість створення власного освітнього закладу, якщо в майбутньому буде створено об'єднання територіальних громад за перспективним планом.