Засідання двадцять третьої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання

11 серпня 2017 року відбулась двадцять третя  сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. Депутати розглянули і прийняли чотири питання, а саме:

1. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 21 липня 2017 року № 256  «Про затвердження Програми  правового захисту населення району на 2017-2018 роки»
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 “Про районний бюджет на 2017 рік”, в редакції  рішення від  06 січня 2017 року №179.
  3. Про затвердження Статуту  комунального закладу  “Павлівське навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад” Світловодської  районної ради Кіровоградської області”  у  новій редакції
  4. Про надання правової допомоги громадянці Піценко Н.В. в рамках  «Програми правового захисту населення району на 2017-2018 роки»

Приємним моментом стало нагородження депутата Світловодської районної ради, засновника ТМ «Світсир» Олега Медяника грамотою за вагомий внесок в відновлення обороноздатності Збройних сил України та надання матеріальної допомоги військовим підрозділам.