Засідання двадцять другої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання

21 липня 2017 року відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання  взяли участь 16 депутатів Світловодської районної ради,  голова райдержадміністрації Сергій Твердовський, заступники голови Сергій Орленко та Володимир Похілов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  працівники виконавчого апарату районної ради,  сільські  голови, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії голова районної ради  Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський вручили учасникам антитерористичної операції - жителям району нагрудні знаки «Учасник АТО».
          Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації  за проявлену особисту мужність та патріотизм, виявлені в ході бойових дій при проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, нагороджені учасники бойових дій:
Юрій Барко (с. Павлівка),

Іван Заболотній (с. Павлівка),
Володимир Нікуріч (с. Миронівка),

Богдан Пилипчук (с. Велика Андрусівка),

Сергій Секундяк (с. Озера).
         За постійну підтримку та надання благодійної допомоги, зміцнення обороноздатності підрозділів Збройних Сил України бойовими подяками
17 окремого мотопіхотного батальйону 57 ОМПБ нагороджені:

Середа Іван Якович – директор ТОВ «Мас-Агро» (с. Іванівка),

Адактуєва Тетяна Василівна – керівник ФГ «Колос» (с. Миронівка), Кодаченко Григорій Васильович – керівник ТОВ «Сідвелс».
        Грамотами командування 57 окремої мотопіхотної бригади нагороджені: Медяник Олег Григорович – керівник ТОВ «Корида» (с. Подорожнє), Тартикян Айкарам Рашидович – керівник ТОВ «Земля і люди» (с. Григорівка)

трудовий колектив управління каналу «Дніпро-Інгулець» (с. Велика Скельова).

На порядок денний сесії було внесено такі питання:

1. Про висунення кандидатури  Дикого І.Ф. на відзначення Премією Верховної Ради України.
  2. Про інформацію Знам’янської місцевої прокуратури «Про стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень та результати діяльності на території Світловодського району та міста Світловодськ за  І півріччя 2017 року».
  3. Про використання коштів  за І півріччя 2017 року Світловодською    ЦРЛ.
  4. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-березень 2017 року.
  5. Про  внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2017 рік затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2016 року № 158.
  6. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 20 листопада 2015 року № 11.
  7. Про внесення змін до рішення сесії Світловодської районної ради від 24 червня 2016 року № 112 «Про затвердження Програми впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2016-2017.
  8. Про внесення змін до районної програми  підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2016-20107 роки.
  9. Про  стан виконання районної програми інформатизації бібліотек Світловодського району на 2016-2018 роки.
  10. Про хід виконання районної цільової соціальної програми «Молодь Світловодщини» на 2016-2020 роки.
  11. Про внесення змін до «Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2021 року».
  12. Про звіт управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації про виконання "Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Світловодському районі на 2016-2020 роки".
  13.  Про внесення змін до "Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Світловодському районі на 2016-2020 роки".
  14.  Про погодження передачі коштів з Великоандрусівської сільської ради на утримання закладів охорони здоров’я.
  15. Про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року.
  16. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 176 «Про районний бюджет на 2017 рік», в редакції рішення від 06 січня 2017 року  № 179.
  17. Про підготовку житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
  18. Про затвердження Програми правового захисту населення району на 2017-2018 роки.
  19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Глущенко Р.М.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято рішення. Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.