Закон - в дію

01.10.2013

Відповідно до ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо реформування місцевого самоврядування, в області стартував пілотний проект зі створення органів самоорганізації населення в населених пунктах, де територіально відсутні органи місцевої влади. Про це під час щотижневої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України поінформував голова обласної ради Микола Ковальчук. Реалізація зазначеного проекту дасть змогу забезпечити вищезазначені населені пункти органами влади та розв'язати багато нагальних проблем населення.
- За результатами проведеної роботи 24 сільські ради ухвалили рішення про утворення органів самоорганізації населення - сільських комітетів. На черзі - проведення зборів жителів за місцем проживання, в ході яких буде обраний керівний склад сільських комітетів, затверджено Положення про їх діяльність та розпочато процес їх подальшої легалізації, - зазначив Микола Ковальчук.