Шановні жінки Світловодщини!

Вітаємо вас з Міжнародним Жіночим Днем!
Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий істок супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо до Ваших ніг.
У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються всі мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

Депутатський корпус Світловодської районної ради