Дорогі жителі Світловодщини!

В переддень нового 2019 року є бажання охопити думками прожитий період, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти. Хочется помріяти про майбутнє. Вірю, що любов до рідного краю, прагнення зробити його якомога кращим стануть нашою рушійною силою.

Впевнений, що тісна співпраця і порозуміння між органами місцевого самоврядування, виконавчою владою та Народним депутатом України Довгим Олесем Станіславовичем дадуть свої результати і у новому році.

2019 – рік виборчих перегонів. Тож ми маємо спільне завдання - переконливо довести всьому світові, що Україна – держава демократична, а для цього на виборах обов'язково треба зробити виважений вибір.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаємо один одному, дорогі земляки, щоб всі прикрощі і негаразди залишилися в старому році, а заповітні бажання і мрії, загадані напередодні Нового Року, обов’язково здійснилися.

Божого благословення Вам на нові задуми і звершення!

З повагою, Роман Домбровський