З Днем захистника України

Шановні земляки!

Від усієї душі вітаємо Вас із прийдешніми святами — Покровою Пресвятої Богородиці та Днем захисника Вітчизни.

Дуже символічно, що свято Покрова, започатковане в давнину нашими пращурами, знайшло своє продовження спочатку в часи Запорізької Січі, як День козацької слави, а в останні роки до нього додалися ще День Захисника Вітчизни.

Здавна вважається, що Покрова — символ покровительства Божої Матері, добра і справедливості та заступництва від усього лихого.

Бажаємо щастя і миру кожному серцю і кожному дому!

Міцного здоров’я кожному з Вас, благополуччя, незламної волі до перемог та патріотичного духу, який допоможе здолати усі життєві перешкоди.

Депутатський корпус і колектив райради