Голова районної ради Роман Домбровський  взяв участь в урочистостях до  Дня  працівника освіти України і привітав освітян Світловодщини  з професійним святом. Разом з заступником голови райдержадміністрації Володимиром Похіловим привітали лауреатів премії імені І.П. Рака.

Відповідно до Положення про присудження районної педагогічної премії  імені І.П. Рака затвердженого рішенням районної ради від 20 жовтня         2017 року № 276 «Про затвердження Положення про районну педагогічну премію імені І.П. Рака» переможцями визначено:

Гарасько Наталію Іванівну – вчителя української мови та літератури відокремленого підрозділу Миронівська загальноосвітня школа
І-ІІ ступенів комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»   Світловодської районної ради Кіровоградської області.

Вчители отримали грамоти, подяки від керівництва району та відділу освіти, молоді і спорту Світловодської районної державної адміністрації.