Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Світловодського  району з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів.
Зі святом Вас!

Депутатський корпус і колектив райради