Третього червня   працівники водного господарства України відзначають професійне свято!

Шановний колективе каналу «Дніпро-Інгулець» щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника водного господарства!

Своєю наполегливою працею Ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення задля примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України. Зичимо Вам нових успіхів і надбань у почесній місії.

Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський і заступник голови Світловодської райдержадміністрації Володимир Похілов особисто привітали працівників каналу з професійним святом.

Почесними грамотами нагороджені:

- Бурлака Алла Анатоліївна – начальник відділу водокористування управління  каналу «Дніпро-Інгулець»;

- Вербова Наталія Василівна – оглядач гідротехнічних об’єктів управління каналу «Дніпро-Інгулець»;

Хрієнко Іван Олександрович – головний інженер управління каналу «Дніпро-Інгулець».