Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Світловодщини!

Сердечно вітаємо  з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів    народного      мистецтва – всіх,  хто    присвятив   себе   благородній

справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.  Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Нашій громаді  потрібна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи Вашій щоденній праці невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Тож нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість  натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!

Депутатський корпус і колектив райради