Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

 Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Світловодщини!

           Сердечно вітаємо  з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів    народного      мистецтва – всіх,  хто    присвятив   себе   благородній  

справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.  Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Нашій громаді  потрібна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

          Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи Вашій щоденній праці невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

          Тож нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість  натхнення і життєвих перемог.

          Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!

Депутатський корпус і колектив райради

Повернутись