ВІТАННЯ ОЛЕКСАНДРА ЧОРНОІВАНЕНКА З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Шановні будівельники Кіровоградщини!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята.

Саме завдяки вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими рідні вулиці і площі. Завдяки вашій наполегливій праці наша область стає красивішою та затишнішою, а життя наших людей комфортнішим. Жителі нашої області високо цінують ваш внесок у розвиток рідного краю.

Сподіваюсь, що війна на сході країни скоро закінчиться, і тоді ваш професіоналізм буде особливо затребуваний. Переконаний, попереду у вас велика робота.

Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

Голова обласної ради

Олександр Чорноіваненко