З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.
      Двадцять дев’ять років тому сотні родин з полегшенням зітхнули.
15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський привітали воїнів-інтернаціоналістів Світловодського району зі святом, вручили Почесні грамоти та продуктові набори від ТМ «Королівський смак».
      Шановні воїни-інтернаціоналісти, зичимо Вам міцного здоров'я, мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку та довголіття!