Визначено лауреатів районної премії

11 серпня 2017 року відбулось засідання експертної комісії районної премії «За високі досягнення в праці».

Районна премія присуджується щорічно на конкурсній основі працівникам різних галузей народного господарства району за вагомий особистий внесок у розвиток галузі та загальні результати роботи.

Цього року на присвоєння премії було висунуто чотирьох кандидатур:

Бурлаку Віктора Панасовича – заступника начальника УКДІ,

Куліш Марину Станіславівну – завідуючу Григорівською бібліотекою, Медяника Олега Григоровича – засновника ТМ «Світсир»,

Хоменка Миколу Ілліча – директора Федірківсько навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Таємним голосуванням експертна комісія визначилась, що в 2017 районною премією «За високі досягнення у праці» будуть нагороджені:

Бурлака Віктор Панасович та Хоменко Микола Ілліч