25 травня проводжав своїх випускників у школу Григорівський дошкільний навчальний заклад “Ромашка”. Ось і виросли наші малюки. Здається, тільки вчора вони прийшли з мамами за ручку в наш дитячий садочок. Неначе ще недавно наполегливо ми вчили їх говорити, малювати, писати. От і настав цей довгоочікуваний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Це свято зібрало сьогодні разом нашу дружню родину: дітей, батьків та вихователів. В цьому році 9 дошкільнят вступлять  до шкільної родини. З нагоди свята випускники та малята разом зі своїми вихователями підготували для батьків цікаву концертну програму. На випускний були запрошені гості – голова Григорівської сільської ради Невкрита Надія Миколаївна, керівники П/П «Ніколь» Дмитрієва Тетяна Василівна та Дмитрієв Вадим Вадимович. Настала урочиста мить – завідувач закладу Ю. Даценко вручила випускникам дипломи про закінчення навчання у садочку та побажала гарних оцінок у школі. Перед батьками випускників виступила Надія Невкрита, яка сказала, що дитячий садок заведено вважати другим домом дітей. І все тому, що в цьому закладі діти активно розвиваються, між собою спілкуються та навчаються чомусь новому. Однак така пора швидко закінчується і з таким життям доводиться прощатися. Адже попереду у кожної дитини весела і водночас серйозна подорож в шкільне життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання… Надія Невкрита побажала випускникам добре навчатися, бути старанними, уважними, ввічливими, знайти нових друзів і не забувати старих, пам'ятати все, чого навчив дитячий садок. Для зміцнення здоров’я дітей сільський голова принесла в подарунок фрукти. Малюків привітала і Дмитрієва Тетяна Василівна, яка привезла з собою безліч подарунків для всіх дітей. Гарні рюкзаки отримали випускники від керівника П/П «Ніколь», а малюки багато цікавих іграшок. Це стало гарною традицією, коли діти відчувають постійну підтримку та опіку дорослих отримуючи подарунки. Ми щиро дякуємо Надії Миколаївні та Тетяні Василівні за їхню турботу про дітей та добре серце. Батьки дітей-випускників подарували на дитячий садок подарунок – кошти на новий тюль в музичний зал. А мама п’ятьох вихованців закладу – Карапетян Сусанна в знак подяки спекла торт. Це свято має певні нотки смутку. Адже дітки в цей день прощаються з дитячим садком і вихователями, таким чином формується уявлення про наступний етап їхнього життя. Прощаючись сьогодні з садком, не забувайте тих, хто тут працював і прагнув розповісти вам як можна більше про світ. Вступаючи у новий, дивовижний етап свого життя, іноді згадуйте про свій дитячий сад, адже саме тут ви вперше дізналися, що таке дружба. В добру путь, дорогі випускники садочка!