Випускний бал в Григорівському ДНЗ «Ромашка»

Тож вітаємо день у весняній красі,

Як же тут нам усім не радіти,

Зустрічайте батьки і пишайтесь усі,

Це ідуть першокласники, це ідуть наші діти.

В житті у  кожного із нас є чимало пам’ятних подій. Одна із таких – останній випускний бал у дитсадочку. Довгоочікуваний день – випускний у дитячому садку - перший крок дитини у доросле життя.  Звісно, заздалегідь  готувалися до  свята  працівники  з дітьми, гарні  вірші  та пісні прозвучали  для присутніх. Хоч  випускний і сповнює серця  батьків гордощами  за своїх  дітей, головні на цьому святі вже ж вони – майбутні  школярі.  Під  музику  випускники  зайшли до яскраво прибраної  зали, в якій  чекали батьки та діти – малюки, щоб привітати їх із переходом у перший клас. У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками, висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам за щиру турботу. Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом кількох років допомагав їм пізнавати світ, рости вихованими, здоровими і чуйними, тим, хто піклувався і дбав про них. Завітав на свято домовичок  Нафаня,  який також буде сумувати  за дітками, які вже майже школярі та незабаром підуть до школи. Приємною  традицією залишається святкування разом  із людьми,  яким не байдуже життя в дитсадочку  малюків.  Депутат  Світловодської  районної  ради  Андранік  Тактикян  Айкарамович  також  прийшов  привітати  випускників та  батьків з такою значущою  подією. Подарував  кошти  на  потреби  дитячого  садочка, за що ми дуже вдячні йому.

Навіть через багато-багато років малята пам’ятатимуть і перші казочки, і прогулянки, і свята в садочку, і перші незграбні літери, написані власноруч під дбайливим поглядом вихователів, і смачну кухню, і чисте подвір’я, і уроки музики…

Дітей, їх батьків із святом привітала завідуюча дитячим садочком Даценко Юлія Василівна, яка побажала діткам знайти себе, своє місце в житті, вирости й бути завжди людиною. Дітки були нагороджені дипломами випускника дошкільного навчального закладу.  По закінченню свята було організовано  солодкий  стіл.

Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, діти, а батькам терпіння і мудрості!

Сподіваємося, що цей випускний запам'ятається нашим дітям надовго!

Юлія Даценко - завідуюча ДНЗ "Ромашка"