Першого лютого 2018 року голова  Світловодської районної ради Роман Домбровський  провів особистий прийом громадян на території Іванівської сільської ради.

Питання, з якими до нього звернулися  Руднєв О. М., Шиков О.І., Солдатов М.Я., Стука О.І., Сміян М.Я., Бульдович Л.В., Кишлали А.І. та інші жителі села, стосувалися порядку отримання грошових виплат переселенцям, учасникам антитерористичної операції, компенсації за тверде паливо, встановлення субсидій, порядок оформлення та отримання, отримання пільг, законність  працевлаштування іноземця, який має Посвідку на постійне місце проживання, перехід з встановленої пенсії за пільгою на встановлення пенсії за віком, розрахунок за договором оренди земельного паю тощо.

Під час спілкування надавалися роз’яснення та консультації.

За наслідками особистого прийому головою районної ради дані відповідні доручення.

Після проведеного прийому Роман Васильович разом з депутатом районної ради, директором ТОВ «Мас-Агро» Іваном Яковичем Середою відвідали заклади соціальної сфери села. В приміщенні місцевої  загальноосвітньої школи оглянули місце розташування майбутнього дошкільного закладу.