Веснянку діти хороводять –

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Сьогодні й сонце не заходить,

А сяє й сяє із небес!

Великодень - це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. Дітям потрібно дати знання про побут, звичаї, традиції, світогляд українського народу. Через українознавство йде духовне збагачення дітей, виховання любові до батьківщини, любові до природи, рідної мови, історії, любові до краси і життя; діти переймаються глибоким почуттям національної гідності, гордості за культуру свого народу, невтрачену спадщину.  І вихователі нашого дошкільного закладу, вчать всіх традицій святкування Великодня. Під час Великодніх свят в Григорівському дошкільному закладі "Ромашка" діти продовжували знайомитися з традиціями та обрядами українського народу. Впродовж тижня вихователь Нечай Людмила Анатоліївна ознайомлювала дітей з цим чудовим весняним святом, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Прищеплювала виховувати любов до свого народу, повагу до його традицій, минулого і сучасного, розвивали  інтерес до народознавства, до символів і атрибутів писанки, крашанки та їх різновиду. Закріплювали уявлення, знання дітей про давнє, величне християнське свято Великдень і народні традиції його святкування. Діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки. Протягом тижня, діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня.