про конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної освіти

Відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора директора комунального закладу «Павлівське навчально – виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області», що знаходиться за адресою: 27519, Кіровоградська область, с. Павлівка, провулок Шкільний, 9а.

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі оригінали та копії:

- заява про участь у конкурсі;

- мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;

-  паспорт громадянина України;

автобіографію;
- документ про освіту;

- трудова книжка;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку закладу освіти;

- особистий листок з обліку кадрів;

- дві фотокартки розміром  3x4;

- військово-обліковий документ (за наявності).

- письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються з 04 червня 2018 року до 02 липня 2018 року за адресою: 27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19, відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Довідки за телефоном: (05236) 2-26-26), електронна пошта: inbox6@sv.kr-admin.gov.ua

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);

- проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.