28  вересня 2017 року, в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя. З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися голова районної ради Роман Домбровський, заступник голови районної державної адміністрації  Володимир Похілов,  голова  районного комітету профспілки працівників освіти Ніна Рябчун,  начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Сергій Скопич, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко.

День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм вчителям. Отож, хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть Світловодський край. Подяками обласної ради відзначили:

Хлівну Людмилу Борисівну

Гарасько Наталію Іванівну

Якимець Миколу Миколайовича

Скрипника Івана Васильовича

Григоренко Тамару Анатоліївну

За клопотанням Управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації прийнято розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради, яким за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти нагороджено Грамотами районної державної адміністрації та районної ради кращих вчителів району:

Вовк Ніну Олексіївну

Скоренцову Ріту Миколаївну

Ус Юлію Володимирівну

Тернову Світлану Володимирівну

Святковий концерт створив позитивний настрій для всіх учасників.