«ДАРУЙМО ЛЮДЯМ РАДІСТЬ»

Працівники культури — люди, які присвятили своє життя творчості. Вони створюють для глядачів концерти та спектаклі, проводять різноманітні культурно-мистецькі заходи. 9 листопада ми відзначили своє професійне свято — День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Культпрацівник – професія від Бога

А Бог-Отець не кожному дає

Коли вже стали ми біля порога

То віддаємо серце до кінця своє!

Ми ті, хто славить Україну

В роботі, творчості, житті!

Такими словами розпочалися урочистості, на честь працівників культури Світловодського району. На святковій сцені - МЕЛЬПОМЕНА – муза  театрів, ЄВТЕРПА – муза музики й пісень, ТЕРПСІХОРА – муза танцю та КУЛЬТУРА, яка запевнила, що…

Завітали сьогодні до нас

землі Світловодської щедрі таланти

Тут бібліотекарів еліта

Що по книзі вчать, як в світі жити.

Та Захарівського музею приїхали цариці

Що історію району хочуть відновити

Тут зібрались митці натхненні,

Що дарують радість нам зі сцени.

Тут і музиканти, співаки і танцюристи,

Словом, всі справжнісінькі артисти.

Та навіщо промовлять багато?

Свято наше час розпочинати

На святкову сцену вийшли всі учасники творчого вечора і виконали  привітальну пісню «Край, мій рідний край», але своїм текстом, який написала Тетяна Парфенова, учасниця ансамблю «Дніпряночка».

Театралізоване дійство змінили ведучі Оля Нестерова та Коля Фокасій, які довели, що працівники культури - люди енергійні, креативні, добрі душею, з жаром в серці і почуттям людяності, співучі і хороші організатори, і звичайно вони такими   були, є і будуть!

Похілов Володимир Олексійович - заступник голови Світловодської районної державної адміністрації, Шаповал Олексій Іванович- заступник голови Світловодськ районної ради, Середенко Микола Володимирович – начальник відділу культур і туризму Світловодської районної державної адміністрації  подякували за творчі здобутки, відзначивши, що працівники культури Світловодщини виконують свою професійну діяльність на дуже високому рівні.

На Зіркову доріжку, для отримання відзнак запрошувалися, як творчі працівники так  і майстри народного мистецтва.

Грижунова Надія Анатоліївна –молодий директор районного будинку культури, відзначила вагомий вклад творчих особистостей у  розвиток народної творчості, тому що саме завдяки відданим своїй справі митцям, українська культура змогла зберегти свою самобутність та відзначила аматорів Грамотами будинку культури.

В номінація – «Молодий спеціаліст року», відбулося  посвячення в культпрацівники: Анастасії Супруненко – спеціаліста відділу культури і туризму Світловодської районної державної адміністрації, Юлії Похілової – директора районної  бібліотеки, Андрія Магась та Інни Стороженко методистів районного будинку культури, Олега Гуртового – провідного методиста з охорони культурної  спадщини Захарівського музею історії, яким  були вручені перші медалі  «Працівник культури 2017».

В своїх вітаннях «Музи» також показали своє мистецтво: Катерина Бутенко прочитала вірш «Гра», який написала Світлана Калугіна,  редактор газети «Вісті Світловодщини», Олена Куциба багато побажань висловила піснею «Я бажаю», а Марина Дуженкова зачарувала танцем «Крила».

В шаленому ритмі проходить життя в культурі. Сьогодні готуємо одне свято, завтра інше. Але повірите, що усе це дуже приємно, бо приносить хвилини насолоди не тільки нам, а й  любим глядачам, шанувальникам та колегам.

Для яскравості своїх концертів ми запрошуємо колективи, які є окрасою-особливо це стосується хореографічного жанру, а це «Славутянка» та «Віночок» -Центру дитячої та юнацької творчості, керівники Володимир Шабалін, Оксана Панова, «Світоч»- Власівського будинку культури, керівник Алла Педько. А в святковому концерті своїм мистецтвом радували - колектив східного танцю «Сальсабіль», керівник Оксана Мамонтова та ансамбль бального танцю «Ритм» -Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ярослав Мусієнко.

В номінації «Лине пісня до серця» прозвучали пісні у виконанні вокального дуету у складі Любові Воловик та Володимира Котляра, народних вокальних ансамблів «Мрія», керівник Юлія Мартиненко та «Дніпряночка», керівник Заслужений працівник культури України» - Надія Татарнікова.

Нам потрібно чимало працювати, щоб наша Зірка яскраво світила на небосхилі творчості і щоб  не вмерли наші чудові традиції!

Ольга Тітова – провідний методист з театрального жанру

районного будинку культури.