23 серпня 2017 року у районному будинку культури урочисто відзначили  двадцять шосту річницю здобуття Україною Незалежності.

Бойову міць та силу духу продемонстрували хортингісти із села Федірки, спортивний клуб "Козак" - чемпіони Європи та світу,  подарував присутнім надію й віру в майбутнє України. Нехай цим молодим спортсменам ніколи не доведеться демонструвати свої навички у справжньому бою, нехай здобувають перемогу у змаганнях.

Голова  Світловодської районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський щиро привітали присутніх з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Роман Васильович вручив лауреатам районної премії «За високі досягнення у праці» грошову винагороду. В 2017 році конкурсна комісія визначила переможців: Бурлаку Віктора Панасовича – заступника директора каналу «Дніпро-Інгулець» та Хоменка Миколу Ілліча – директора Федірківського навчально – виховного комбінату. Положення про премію визначає, що сума винагородження складає дві мінімальні заробітні плати, тобто в цьому році кожен лауреат отримав 6800 грн. Віктор Панасович та Микола Ілліч передали премії воїнам АТО, які на даний момент захищають нашу незалежність на сході країни. Роман Домбровський та Сергій Твердовський вручили грамоти, подяки від обласної ради, обласної державної адміністрації та спільні від районної ради та районної державної адміністрації.

За ініціативою Твердовського Сергія Сергійовича сільським головам  були презентовані картини художника Наталії Крячко з гарними місцями кожного села.

Артисти Кіровоградської філармонії подарували присутнім яскраві танцювальні номери та веселі пісні.