Перелік питань тридцять першої  сесії Світловодської районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 18.05.2018 року

1.Про звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за І квартал 2018 року.

2. Про звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2018 року.

3.Про стан ведення лісового господарства та ефективність використання лісосировинних ресурсів району.

4.Про роботу КЗ «Районна бібліотека Світловодської районної ради Кіровоградської області».

5. Про роботу КЗ «Захарівський музей історії Світловодської районної ради Кіровоградської області».

7. Про звіт КЗ «КДЮСШ Світловодської районної  ради Кіровоградської області»

8. Про хід виконання районної Програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35, зі змінами.

9. Про програму розвитку та функціонування Центру обслуговування платників податків в Світловодському відділенні Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області на 2018 рік.

11. Про організацію підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році.

12. Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2018 року.

13.Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної середньої освіти.

14.Про створення комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит"  Світловодської районної ради Кіровоградської області".

15.Про створення комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області".

16.Про реформування газети «Вісті Світловодщини» та комунального підприємства  «Редакція газети «Вісті Світловодщини».

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться для продажу права оренди на 25 років на земельних торгах у формі аукціону.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в користування гр. Капші К.М.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду на 7 років, гр. Булаєнку Ю.М.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться для продажу права оренди на 7 років на земельних торгах у формі аукціону.

21. Про затвердження Програми стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енерго-ефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання, котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них

на 2018-2020 роки

22. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 “Про районний бюджет на 2018 рік”

23. Про занесення до Книги Пошани Світловодського району.