17 травня 2018  року відбулась тридцять перша сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. В пленарному засіданні взяли участь 19 депутатів районної ради, сільські голови, керівництво районної державної адміністрації, доповідачі.

Депутати розглянули двадцять два питання порядку денного, а саме:

1.Про приєднання до комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад»  Світловодської районної ради Кіровоградської  області».

2.Про створення комунального закладу "Ліцей  "Надія"  Світловодської районної ради Кіровоградської області".

3.Про звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2018 року.

4.Про стан ведення лісового господарства та ефективність використання лісосировинних ресурсів району.

5.Про роботу комунального закладу «Районна бібліотека Світловодської районної ради Кіровоградської області».

6.Про роботу комунального закладу «Районний будинок культури Світловодської районної ради Кіровоградської області».

7.Про роботу комунального закладу «Захарівський музей історії Світловодської районної ради Кіровоградської області».

8.Про роботу КЗ «КДЮСШ Світловодської районної  ради Кіровоградської області».

9.Про хід виконання районної Програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35, зі змінами.

10.Про програму розвитку та функціонування Центру обслуговування платників податків в Світловодському відділенні Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області на 2018 рік.

11.Про організацію підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році.

12.Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2018 року.

13.Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної середньої освіти.

14.Про реформування газети «Вісті Світловодщини» та комунального підприємства  «Редакція газети «Вісті Світловодщини».

15.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться для продажу права оренди на 25 років на земельних торгах у формі аукціону.

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в користування гр. Капші К.М.

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду на 7 років, гр. Булаєнку Ю.М.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться для продажу права оренди на 7 років на земельних торгах у формі аукціону.

19.Про затвердження Програми стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енерго-ефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання, котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них на 2018-2020 роки.

20.Про передачу транспортних засобів.

21.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

22.Про занесення до Книги Пошани Світловодського району.

Сесійній роботі передувало обговорення всіх питань на депутатських комісіях.