Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський разом з депутатом Володимиром Кириченко, сільським головою Сергієм Могильним взяли участь у святі Першого дзвоника в Великоскельовській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Гості привітали дітей, вчителів, батьків із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!
Побажали успіхів у навчальному процесі. А особливо, дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна.
Гості прийшли не с пустими руками. Від влади школа отримала: морозильну камеру, холодильник, пилосос, пральну машину. Першоскасникам подарували канцелярські набори. Депутат Світловодської районної ради Володимир Кириченко передав дітям набір м'ячів.