Хай не сумують дітей оченята, Хай буде у кожного дім, рідна хата, Діти ростуть хай здорові і дужі! Будьте, дорослі, до нас небайдужі!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день світова спільнота закликає прислухатися до потреб дітей. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Про свої права вкотре заявили і вихованці ДНЗ «Ромашка». Під час розваги «Веселі старти», які були присвячені Міжнародному дню захисту дітей, об’єднали усіх дошкільнят садочку. Швидкість, спритність, сміх, задовoлення, радісні вигуки на підтримку учасників змагань панували у спортивному залі. Як чітко та злагоджено діти виконували вправи, а як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Навіть найменші учасники свята, показали свої вміння діяти за сигналом, швидко реагувати на нього. Тож ростіть діти здорові, дужі, набирайтесь від природи сили і здоров’я, бо «Здорова дитина – щаслива родина, здорова нація - міцна держава.» Прозвучало багато улюблених дитячих пісень, разом з музичним керівником діти виконали танок з іграшками. Прикінці провели конкурс малюнків на асфальті. До дитячого садочку приїхали привітати дітей голова Григорівської сільської ради Невкрита Надія Миколаївна та голова Світловодської районної ради  Домбровський Роман Васильович. Дітям вони побажали рости здоровими, щасливими  та розумними.  Смачне морозиво діти отримали в подарунок від дорослих. Проявлена увага та турбота є для дітей найбільшим подарунком. Дякуємо всім, хто дарує добро, тепло, надає підтримку. Ще від батьківського комітету було влаштовано солодкий стіл. Висловлюємо велику вдячність нашим гостям, які своєю присутністю ще раз підтвердили небайдужість та велику відповідальність за малюків. У дітей повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків перед суспільством.

Юлія Даценко – завідуюча ДНЗ «Ромашка»