Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

7 березня в Григорівському будинку культури відбулося урочисте свято з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. Привітати жінок громади  прийшли сільський голова Невкрита Надія Миколаївна та місцевий сільгоспвиробник Тартикян Карапік Айкарамович. Побажали присутнім щастя, любові та миру, адже зібралися у залі жінки усіх поколінь, які проживають на території Григорівки. Це вчителі, медичні працівники, жінки, які дбають про добробут громади – працівниці сільської ради. Дорогих та любих прийшли привітати учні ліцею «Надія», зворушливі вірші, пісні та гуморески отримали у подарунок на свято. Виступ самодіяльних колективів «Журавка», «Горлиця» та «Лілея» зворушили серця присутніх. Цікаву гумористичну сценку представила художній керівник Попович Тетяна, в якій взяли участь Осика Наталія та Нечай Анна. Виступила голова ветеранської організації Мельник Галина Володимирівна, яка привітала всіх жінок зі святом та запропонувала вшанувати хвилиною мовчання, тих, яких вже немає поруч. Наприкінці концерту звернулась до гостей директор сільського будинку культури Бєлоєдова Ольга Федорівна, яка привітала всіх берегинь та представила учасників, які допомогли організувати це прекрасне свято.