Святкування Дня Перемоги в с.Григорівка

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

72-гу  річницю  Перемоги  над  фашизмом у Другій світовій війні відзначила громада  села Григорівки.  Ціна Великої Перемоги –  це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невтомний біль та горе учасників воєнних подій.  Офіційним  символом  святкування Дня  перемоги у Другій  світовій війни над нацизмом, є квітка  червоного  маку, з якою жителі села з’явилися до  меморіалу загиблим  воїнам. Море квітів було  принесено в цей день, майже кожна родина зазнала біль утрати рідних. Адже, багатьом героям-воїнам не судилося  побачити Перемогу, вони полягли на полях битв, не повернувшись до своїх родин. Урочистий  мітинг було розпочато привітаннями голови села Невкритої Надії  Миколаївни, яка побажала  своїм односельчанам миру в Україні, злагоди та достатку сім’ям. На свято були запрошені гості - заступник  голови  Світловодської районної ради  Шаповал Олексій Іванович та депутат Світловодської районної ради  Скопич  Сергій Анатолійович, які виступили  перед громадою із словами пошани та  вічної скорботи  за мільйони нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів. Хвилиною  мочання було вшановано пам'ять загиблих у Другій світовій війні. На мітинг прийшли  діти  дошкільного навчального закладу  «Ромашка». Це є доброю  традицією, коли малюки також беруть участь у таких заходах. Це виховує у дітей  любов до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу. Сьогодні вже немає поряд тих, хто відстоявши свободу, повернулися в післявоєнну  розруху та подолали всі тяготи, відновивши зруйновані міста  та селища.  На території  Григорівської  сільської ради  на сьогодні залишився лише один ветеран, це -  Бур’янський Андрій Данилович.  Також звернулася до односельчан зі словами подяки голова  ветеранів - Мельник Галина Володимирівна.

Пам'ять про загиблих героїв непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Пишаємося  подвигом нашого народу і передаємо пам'ять про нього  своїм дітям та онукам.

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Свято закінчилося  покладанням  квітів до меморіалу.