Зацвітає калина,

Степом котиться диво-луна,

Це моя Україна,

Це моя Батьківщина,

Що, як тато і мама, одна.

24 серпня  громада села Григорівка  святкувала  День  Незалежності  України.  О 9-й  ранку жителі зібралися на площі біля сільської ради на святковий  концерт, який підготували  працівники  будинку  культури  та  школи. Пролунав гімн України, всі від мала до велика стояли струнко, розпочалась офіційна частина заходу. На початку  виступила  сільський голова  Невкрита Надія Миколаївна, яка  привітала жителів села зі святом та побажала кожній родині миру, здоров’я та достатку. Привітав сільську  громаду і  начальник  Світловодського  районного  відділу освіти,  молоді та спорту, депутат Світловодської районної ради  Скопич  Сергій  Анатолійович. Гарний подарунок було вручено  жителям села -  це  картина, на якій зображено краєвиди Григорівки. На свято завітали самі молодші  жителі  села - це діти з дошкільного навчального закладу «Ромашка». Гарні вірші про рідну Україну пролунали з уст малечі на головному майдані села.  Самодіяльний колектив  "Журавка" прикрасив свято своїм виступом.  У цей сонячний  та теплий день лунали пісні учасників концерту по усьому селу. Кожен житель громади шанує українські традиції, на це вказує  гарні та яскраві вишиванки, які прикрашали свято. День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни. В цей день загострюється відчуття істинної національної приналежності. Саме тоді, як ніколи, виникає бажання вдягти українську вишиванку, скуштувати вареників і заспівати пісню на українській мові. Кожен громадянин України відчуває себе часткою цього свята. Визначання цього дня нагадує українцям про їх індивідуальність, а всьому світові про процвітання величної країни в центрі Європи. І як завжди, по старій традиції, по закінченню святкового концерту жителів села запросили на частування кашею.  Далі  для молоді було організовано дискотеку.

Юлія Даценко