Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

 23 січня 2018 року відбулось спільне засідання Президії районної ради та Постійної комісії з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту та засобів масової інформації.  

Депутати розглянули питання порядку денного двадцять сьомої сесії, яка відбудеться 26 січня 2018 року.

До обговорення питання "Про звіт директора КЗ «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області Левочка А.М. за 2017 рік" були запрошені, крім директора Павлівського НВО, представники районного відділу освіти, завучі та педагоги НВО, керівництво районної державної адміністрації.

Між директором Павлівського НВО та частиною педагогічного колективу виник конфлікт, після чого профспілка звернулась до голови районної ради Романа Домбровського з проханням звільнити директора з займаної посади. До вирішення конфлікту залучився і голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, створивши комісію, до якої війшли представники райдержадміністрації, депутатського корпусу. На час роботи комісії директор Левочко А.М. був відсторонений від виконання посадових обов'язків. 

Депутати заслухали звіт Левочка А.М.. висновок тимчасової комісії районної державної адмінстрації і після тривалого обговорення на розгляд сесії вирішили відкорегований проект.

   

Повернутись