28 липня  Великоскельовська громада відзначила  277  річницю села.

На урочистостях  добрі слова вітань і побажань линули з уст   представників сільської та районної влади.

Теплі слова побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали і з вуст  голови Світловодської районної ради Романа Домбровського. За його словами, квітуче і красиве село Скельова надалі повинно лише ставати кращим і багатшим, наголосив, що найближчім часом в селі з’явиться амбулаторія. Кошти на будівництво виділені  з державного бюджету  та спів фінансування з районного і сільського бюджетів.    Від імені районної державної адміністрації жителів Великої Скельової привітала перший заступник голови Наталія Гаврилюк.  Від керівництва району Подяку «За вагомий особистий вклад у соціально-економічний розвиток території  Великоскельовської сільської ради, активну  громадську позицію та з нагоди села Велика Скельова»  отримав начальник каналу «Дніпро-Інгулець» Олександр Панченко.    З вітальними словами до громади звернулися також депутати Світловодської районної ради Володимир Кириченко, Олег Медяник, Тетяна Адактуєва. Привітали  помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого - Анна Трубаченко, начальник каналу "Дніпро-Інгулець" - Олександр Панченко.
       Односельчан привітав голова -  Могильний Великоскельовської сільської ради, Сергій Онікійович. Побажав усім процвітання, добробуту, мирного неба. Подякував також всім тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села. Вручив подяки.

Вітали присутніх і найменші гості свята – вихованці Великоскельовського дитячого садочка. Спонсори подарували малечі багато м’яких іграшок, конструкторів, ігор.