Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

      

        Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський взяв участь у роботі фахової майстерні для голів районних рад за участі заступника голови обласної ради Ігоря Степури. Організаторами заходу є Українська асоціація районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

       На навчання прибуло 20 представників районних рад Кіровоградщини.

       Під час спілкування керівники районів та представники асоціацій обговорили тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: соціальний захист».

       Кожен із них висловив власну думку щодо об’єднавчих процесів, зокрема, на території області та проблематику соціального захисту громадян у їхніх районах. Болючим питанням для всіх територій є матеріальна і, що не менш важливо, моральна допомога пільговим категоріям.

       Учасниками також розглянули такі питання: «Надійний соціальний захист населення в Україні – визначальний чинник суспільного добробуту» і «Пріоритети реформування системи соціального захисту населення в Україні. Роль органів місцевого самоврядування в новій системі соціального захисту».

      Представники районів обмінялися набутим практичним досвідом.


 

Повернутись