Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський взяв участь у роботі фахової майстерні для голів районних рад за участі заступника голови обласної ради Ігоря Степури. Організаторами заходу є Українська асоціація районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

На навчання прибуло 20 представників районних рад Кіровоградщини.

Під час спілкування керівники районів та представники асоціацій обговорили тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: соціальний захист».

Кожен із них висловив власну думку щодо об’єднавчих процесів, зокрема, на території області та проблематику соціального захисту громадян у їхніх районах. Болючим питанням для всіх територій є матеріальна і, що не менш важливо, моральна допомога пільговим категоріям.

Учасниками також розглянули такі питання: «Надійний соціальний захист населення в Україні – визначальний чинник суспільного добробуту» і «Пріоритети реформування системи соціального захисту населення в Україні. Роль органів місцевого самоврядування в новій системі соціального захисту».

Представники районів обмінялися набутим практичним досвідом.