Привітання працівників торгівлі

Шановні Друзі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі.

Всі ви — від продавця, кухаря, менеджера — до генерального директора, керівника великого торгового комплексу чимало зійснюєте для формування економічного потенціалу України, налагодження та ефективного функціонування сучасної системи торгівлі, створення і процвітання ваших закладів в умовах ринкової економіки.

Хоч фінансова криза і дещо загальмувала розвиток вітчизняної торгівлі, у більшості випадків вдалося зберегти мережу сучасних магазинів, закладів ресторанного господарства, відкрити нові підприємства і тим самим підвищити рівень обслуговування населення.
Торгівля була і є дзеркалом економіки, а тому на вас покладені відповідальні, серйозні завдання з поліпшення економічного благополуччя кожної родини.
Бажаю вам міцного здоров 'я, добробуту в сім'ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування. Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, хай успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

З повагою голова районної ради Олексій Шаповал