Підприємцям Кіровоградщини

Шановні земляки, підприємці Кіровоградщини!

Бути підприємцем — це особлива праця, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.

Сьогодні за малим і середнім підприємництвом – майбутнє. Ви є головною рушійною силою економіки України і Кіровоградщини. Від вашої успішної праці й збільшення на цій основі надходжень до державного і місцевих бюджетів залежить якість життя жителів області, розвиток та подальші перспективи нашого краю.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність – усе це складові участі підприємців у розвитку України і Кіровоградщини.

Бажаю всім підприємцям насамперед миру, успіхів у бізнесі, вдалих угод, надійних партнерів, й щоб удача і надія ніколи не залишали вас.

З повагою голова обласної ради Олександр Чорноіваненко