Овіяне невмирущою славою...

Овіяне невмирущою славою. Омріяне, вистраждане, загартоване у вогні великої битви, на крилах весни лине до нас свято Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

Такими словами ведучі розпочали святковий захід в Районному будинку культури  до Дня пам’яті і примирення.

Друга світова війна накрила чорними крилами золоті українські лани, гомінкі міста і тихі села. Вона стала страшною бідою для всіх людей, але кожен проходив її своїм шляхом.

Хтось воював танкістом чи льотчиком, хтось боровся з ворогом у партизанському загоні. А хтось був ще зовсім малою дитиною, і війна закарбувалась в його пам’яті голодом, холодом і страхом від пережитих потрясінь.

Та наперекір злигодням і стражданням люди продовжували жити й боротись з воєнними лихоліттями. І скільки б років не минуло з тих буремних часів, ми завжди пам’ятатимемо тих, хто відстояв наше право жити під мирним небом на рідній землі!

Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники і скромні обеліски, адже пам’ять народна жива, а подвиг загиблих – безсмертний.

Ми пам’ятаємо тих, хто не повернувся з поля бою в далекому  - 45-му році. Ми вклоняємося воїнам афганцям. Вшановуємо загиблих на Майдані. З тривогою в душі вшановуємо воїнів, що загинули на Сході України і дякуємо учасникам АТО, що є героями сьогодні.

З привітальними словами до присутніх звернулись голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та голова Світловодської державної адміністрації Сергій Твердовський.

В концертній програмі виступили:

• колективи районного будинку культури «Дніпряночка», «Мрія», «Відлуння», Любов Воловик, Володимир Котляр.
  • Гості з Озер: Сергій Бутенко, Сергій Алєксєєнко, танцювальний колектив «Шоколад».