Запрошуються учні шкіл Кіровоградщини до участі в обласних олімпіадах

Кафедра суспільних наук, інформаційної та архівної справи факультету економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету проводить дві олімпіади:

1. 25 листопада 2017 року — ІІ Обласну історико-краєзнавчу олімпіаду “Шануй і знай свій рідний край!”

2. 2 грудня 2017 року — І Обласну інформаційно-документознавчу олімпіаду “Медіа-інструмент вдосконалення суспільства!”

Запрошуються до участі учні 9 — 11-х класів шкіл області.

Учасникам олімпіад надається відповідний диплом, а переможці —нагороджуються грамотами з рекомендацією до вступу в ЦНТУ на спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.

Телефон для довідок: 050-171-06-26, Андрій Табачук.