Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Олесь Довгий завітав до Світловодська

 

4 грудня до Світловодська завітав депутат Верховної ради України Олесь Довгий. Нардеп запросив до себе на зустріч очільників районної ради, новообраних депутатів районної та міської рад, мера Світловодська. Під час свого виступу О.Довгий торкнувся багатьох питань та болючих тем. 

 

Народний обранець розпочав свою промову з привітання новобраних депутатів із обранням до органів місцевого самоврядування..

«Ви сьогодні будете працювати в нелегкий час для нашої країни, тому хочу побажати вам успіхів і наснаги".

Олесь Довгий, звітуючи про свою діяльність, зазначив, що підтримав всі без виключення законопроекти, які стосувалися зміцнення та фінансування Збройних сил України, підвищення соціальних стандартів, боротьби з корупцією тощо.  Також наш нардеп проголосував за всі законопроекти, які врегульовували права учасників АТО та їхніх сімей.

Наостанок народний депутат звернувся до присутніх депутатів міської та районної рад з промовою-закликом:

«Я хочу щоб ви зрозуміли, що ми з вами є партнерами і маємо разом працювати на позитивні зміни і розвиток наших територій, я готовий вам допомагати і підказувати.»  Також,  нардеп,  висловив  готовність  організувати  та  провести  навчання  для  новообраних  депутатів,  відповідними  фахівцями,  яких  він  готовий  привезти  до  Світловодська. 

 

Повернутись