Оголошення про конкурс

З метою недопущення порушення пункту 12 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням сесії Світловодської районної ради №351 від 17 травня 2018 року,  відділ освіти, молоді та спорту  Світловодської РДА повідомляє про продовження конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунального закладу "Павлівське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Світловодської  районної ради Кіровоградської області" до 31 липня 2018р.  Конкурсний відбір відбудеться 01.08.2018р. о 14:00  в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту  Світловодської  райдержадміністрації, за адресою: м.Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19.