19 червня на території Світловодського району  відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради Олександрі Чорноіваненку за участі голів районних рад області.

На початку пленарного засідання Координаційної ради директор філії “Кременчуцька ГЕС” Сергій Яременко ознайомив присутніх з історією підприємства та сьогоденням, а також презентував фільм про гідроелектростанцію.

Під час проведення засідання Координаційної ради голови районних рад області ознайомилися з досвідом роботи Світловодщини у питаннях соціального і економічного розвитку територій, Перед присутніми виступили голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський,  а депутат Світловодської районної ради Микола Середенко надав цікаву інформацію стосовно розвитку туризму в районі. У ході виїзного засідання керівників територій поінформували про зміни у законодавстві України щодо майнових та кадрових питань об'єктів комунальної власності.

Після офіційної частини гостей чекала цікава екскурсія «Кременчуцькою ГЕС» та туристичними маршрутами Світловодщини.