На порозі Рік Новий -

Добрий, світлий, чарівний.

Щастя, злагоду - усе,

Хай до хат він нам несе!

29 грудня в Григорівському дошкільному навчальному закладі «Ромашка» діти зустрічали новорічне свято, на яке були запрошені батьки та місцеві підприємці. Вихователі разом з вихованцями підготували цікаву програму, в якій діти інсценували казку «Рукавичка». З задоволенням розповідали вірші про зиму  та казковий новий рік. Разом з Снігуронькою дітлахи танцювали вальс, виконували співаночки та грали в цікаві ігри. Під дитячі оплески до зали завітав Дід Мороз з торбинкою, в якій приніс подарунки для малечі. Хочеться подякувати усім дорослим, які створили дійсно затишну атмосферу на святі. Адміністрації Григорівської сільської ради та сільському голові Невкритій Надії Миколаївні за новорічні подарунки для дітей, приватному підприємцю Заклепній Тетяні Валентинівні за надані солодкі пакунки на святкування Дня Святого Миколая. Також вітаємо з новорічними та різдвяними святами  керівника ФГ «Оптима» Гавриленка Валерія Михайловича, голову СТОВ «Земля і люди» Тартикяна Айкарама Рашидовича та депутата Світловодської районної ради Тартикяна Адраніка Айкарамовича.  Керівника приватного підприємства «Ніколь»  Дмитрієва Вадима Васильовича та його дружину Тетяну Василівну. Ще вітають діти настоятеля Григорівської церкви отця Іоана та працівника будинку культури Бєлоєдову Ольгу Федорівну та Валяєва  Віктора  Васильовича, які кожного року своєю присутністю дарують дітям казку.

З Новим роком усіх! Нехай наступний рік принесе вам добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити всі мрії. Твердості духу, невичерпного оптимізму, міцного здоров'я та удачі в особистому житті!

Юлія Даценко