Україна – ЄС. Крок на зустріч

Сьогодні для України значимий день. Рішенням Ради Міністрів Європейського Союзу, скасовано візові вимоги для громадян України, з цього дня набуває чинності безвізовий режим.

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи 2017 року пройшла 11 травня в селі Велика Скельова, яку відкрили голова Світловодської районної ради Домбровський Роман Васильович та голова Світловодської районної державної адміністрації  Твердовський Сергій Сергійович. З вітальними словами до присутніх звернувся виконуючий обов’язки директора каналу «Дніпро-Інгулець» Олександр Сергійович Панченко.

20 травня ми відзначаємо  День Європи в Україні.

Європа – це багаторічна історія, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів. Одним із пріоритетів стратегічного розвитку України визнано інтеграцію нашої держави в Європейське співтовариство. Європейський вибір України зумовлено її геополітичним положенням та спільною історією розвитку європейської культури.

Україна бажає стати повноправним мешканцем давньо-європейського   дому,   справедливо вважає, що має на це право. І своєю історією, географічним  розташуванням  і  тим  внеском, який  наш народ  зробив  у  континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби.

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і, зрозуміло, талановитими людьми.

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію те, що найголовніше – наше спільне майбутнє! Саме тому, цей день - це хороша нагода познайомитися з культурою інших країн, а з культурою України європейці  вже познайомляться  на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2017», який в даний час  проходить в  м.Київ!