04 липня 2018 року відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на тему: «Конституційні засади місцевого самоврядування в Україні».

На запрошення народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого депутати Світловодської районної ради, сільські голови,керівництво районної державної адміністрації, апарат районної ради відвідали приміщення Верховної Ради України, здійснили оглядову екскурсію містом Київом та відвідали Києво-Печерську лавру.

В ході проведення Координаційної ради з народним депутатом України було обговорено низку важливих питань соціально-економічного розвитку Світловодщини.