Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський взяв участь у  виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради за участі голів районних рад області на території Гайворонського району.

Перед початком пленарного засідання Координаційної ради  учасники та запрошені оглянули приміщення Завалівського ліцею-мистецької школи Гайворонської районної ради, ознайомилися з підготовкою закладу до нового навчального року.

Голови районних рад області також ознайомилися з досвідом роботи Гайворонщини у питаннях соціального і економічного розвитку територій. Перед присутніми виступили голова Гайворонської районної ради Дмитро Грабовий та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко.

Олександр Чорноіваненко у ході роботи виїзного засідання з керівниками територій поінформував про стан фінансування у 2018 році будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування в Кіровоградській області та про впровадження проекту “Забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами сільських територіальних громад Кіровоградської області”, який передбачає двоетапну реалізацію. На першому етапі здійснюється будівництво 54-х веж, а на другому —  розгортання локальних мереж у кожному населеному пункті області з пріоритетним підключенням усіх соціальних об'єктів.

Голова обласної ради подякував керівникам районів за сумлінну працю та особистий вагомий внесок  в організацію проведення виїзних Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, що відбулися у Маловисківському, Новоархангельському, Світловодському і Гайворонському районах та відзначив керівників вказаних територій Подяками Кіровоградської обласної ради.

Учасники засідання також ознайомилися з роботою підприємства ТОВ “Сплайн” ЛТД, що спеціалізується на обробці декоративного та будівельного каменю та відвідали  музей  Пилипишина Г.Г.