01 серпня 2018 року відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу «Павлівське навчално-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області» та на посаду директора комунального закладу ліцею «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області».

До конкурсу на посаду директора комунального закладу «Павлівське навчално-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області» були допущені наступні конкурсанти:

1. Середенко Микола Володимирович;
  2. Усіченко Катерина Миколаївна;
  3. Лало Галина Володимирівна.

До конкурсу на посаду директора комунального закладу ліцею «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області» були допущені наступні конкурсанти:

1. Ткаченко Руслан Павлович;
  2. Живолуп Михайло Миколайович
  3. Касьяненко Михайло Вікторович

Конкурс відбувався у два етапи, відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що затверджений рішенням сесії районної ради від 17 травня 2018 року № 351

• Письмове тестування;
  • Презентація перспективного плану.

За результатами проведеного тестування, презентації перспективного плану розвитку та набраної кількості балів, переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області» був визнаний Середенко Микола Володимирович.

За результатами проведеного тестування, презентації перспективного плану розвитку та набраної кількості балів, переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу ліцею «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області» був визнаний Ткаченко Руслан Павлович.

Велась відеофіксація, яку можна переглянути за посиланням: https://fex.net/822350332963

02 серпня 2018 року на підставі рішення конкурсної комісії,Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що затверджений рішенням сесії районної ради від 17 травня 2018 року № 351 статті 25 Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Світловодської районної ради переможців було призначено на посади.