Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Увага, конкурс!

        Оголошується конкурс на присудження районної премії «За високі досягнення у праці». Положення про неї затверджене рішенням Світловодської районної ради від 03 червня 2016 року №84.

        Премія заснована районною радою та районною державною адміністрацією і присуджується щорічно на конкурсній основі працівникам різних галузей народного господарства району за вагомий особистий внесок у розвиток галузі та загальний результат роботи.

        Висунення кандидатур на присудження районної премії здійснюється в трудових колективах за місцем роботи особи, яку представляють для нагородження.

        Документи на претендентів для здобуття премії (клопотання та інші матеріали, які характеризують досвід і результати роботи) до 1 червня поточного року подаються секретареві експертної комісії районної премії «За високі досягнення у праці» за адресою: 27501, м.Світловодськ, вул.Героїв України,14 (2-ий поверх), кабінет №34, редакція газети «Вісті Світловодщини».

       Експертна комісія до 1 липня розглядає подані матеріали і готує подання на присвоєння премії.

       Районна премія  «За високі досягнення у праці» встановлена в розмірі двох мінімальних заробітних плат без урахування податку з доходів фізичних осіб та виплачується за рахунок коштів районного бюджету.

       Районна премія «За високі досягнення у праці» та диплом лауреата вручається щороку до Дня Незалежності України.

Голова експертної комісії районної премії

«За високі досягнення у праці»

Бурлака В.П.

Повернутись